www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> О,скъпи мои борци


Страници: (5) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> О,скъпи мои борци, и творци сред вас
Спорт-Здраве
Публикувано на: 20.6.2008, 21:50
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Винаги ми става тъжно,като чета дискусия на тема евреи-турци-българи, заграбване на държавата и земите и тн...

Тъжно ми е,защото някой все още спори за това кой бил гласувал и кои земи трябвало да бъдат еди какви си.
И как "държавата се превземала". Това пък заслужава ехиден хилеж.

Самата идея,че държавата се заграбва малко по малко,се прави с целта да се създаде една лъжа.Лъжата,че има държава.
Лъжата,че има държава,е нужна,за да се запазят българите неактивни.

Няма ли да се види най-накрая - никой не го интересува земята или властта,интересуват го ХОРАТА.Докато има държава,която уж се загубва постепенно,ще се удължи периодът,в който все повече съзнания ще могат да бъдат промивани.

Докато има ДПС,които бавно превземат нещо несъществуващо,докато има българи,които се противопоставят на тази въображаема атака,превръщайки сами себе си във въображаема съпротива,ВСЕ ПОВЕЧЕ ВОЙНАТА ЗА СЪЗНАНИЯТА,ВОЙНАТА ЗА ЧОВЕЦИТЕ,НЯМА ДА СРЕЩА ОБРАТ.


ТОВА Е ДИВЕРСИЯ


Принципите на доброто и злото в природата не работят така.Злото винаги ще побеждава доброто,когато то стане достатъчно малко,за да попадне в схватката.
За да се надвие порока,трябва не да се води война с него,а да се развият и засилят неговите противополжности.

На първо място:
Врагът,това са психо-генераторите,посадени в цялата страна.Врагът,това са окултните чуждестранни групи,пуснали корени сред населението и провеждащи не социални експерименти,а доказали се и изпипани СОЦИАЛНИ ЕКЗЕКУЦИИ.

На второ място:
Врагът,това е телевизията.Врагът,това е модата.Врагът,това са плодовете на общественото мнение.

На трето място:
Врагът,това са пороците на личността.Онези пороци,които процъфтяват,защото Враг номер едно и Враг номер две не позволяват на доброто у личността,протиположностите на пороците,да станат достатъчно големи,за да ги превъзмогнат.
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 20.6.2008, 22:26
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



Спорт-здраве, въпреки, че споделям някои фрагменти от позицията ви, има няколко кардинално тежки неща, с които не мога да се съглася.

1. Колкото и да няма държава, това все още е България и позор за нас, проклети да сме, ако не направим нещо, за да остане такава.

2. Това за несъществуващото заграбване от ДПС моментално ми поражда една такава асоциация с вероятно аналогичните мисли на раздробените български феодални владения в средата-края на 14 век, когато сигурно са си казвали: абе тоя Иван Шишман България раздроби на 3 царства, и нас даже не ни брои, тука, в Родопите и Тракия, за Македония и Влахия да не гооворим. Всичко е бошлаф работа, дай интровертно да се обърнем към моя си имот, централната власт и без това я няма. И са падали един след друг под смешните в началото, но неперкъснато увеличаващи се с БЪЛГАРСКИ сили турски арми. И сега ДПС попълва редиците си с БЪЛГАРИ, кириякстефчовци-келепирджии, заели подобни позиции.

3. Съпротивата не е въображаема, тя е отсъстваща.
И трябва да стане реална. И докато ние се чоплим кой бил по-българин, по-верен на християнството, тенгрианството или езотериката, нещата отиват, казано по нашенски "отиде коня у ряката"

3. Хората, за които говорите ги интересуват. Но по различен начин. Интересува ги България без българи, или, ако има такива, да са само в качеството и количеството на прислуга. И да си знаят мястото точно като такива. Разходете се из темите за кърджали хабер - дал съм извадки от дискусии, където нещата се казват в прав текст, нагло и безнаказано.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 20.6.2008, 22:43
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Г-н Пасков,аз не отричам,че ДПС (и далеч не само ДПС) заграбва нещо като държава.Това нещо са пръчките,които не могат да се съберат в спон.

Враговете на Българите заграбват потенциала им за държава.България не е побеждавана като държава и като сноп.Когато изродиш потенциала на пръчките да направят сноп,България се побеждава сама.И това е гениален извод,които враговете на Българите са направили за тези хиляди години.


Матрицата,г-н Пасков,обаче не свършва дотук.Тя е задълбочена,но отива още по-дълбоко.
Представете си,че сте орел,който лети над обгореното бойно поле.Прелетете над предната линия,прехвърлете с очите си ДПС,евреите и всички останали хиени,които се привличат от миризмата на мъртво,но на които им се отдава първостепенното значение.

Виждат се хората,които отдавна са откраднали и затрили най-великите умове и които са усвоили изобретенията им.
Виждат се хората,които са постигнали вечното здраве.Виждат се хората,които са постигнали неизчерпаемата вечна енергия.
Виждат се хората,които печатат пари заради останалите,а не заради себе си - за да скрият своята тайна - че на планетата вече има хора,които нямат нуждата от пари.

Сломете криле и се спуснете към тези хора.Влетете направо в главите им и погледнете онова,което използва уреди,които използват уреди във войната си с Българите.


Ние вече сме твърде малко,за да покрием целия фронт.Ние вече сме твърде слаби,за да се противопставим на повече от един противник.

Ние не би трябвало да се концентрираме в борбата с противниците и пороците,които ни връхлитат заради миризмата на мърша.Не забравяйте,че микробите атакуват тялото само защото болната тъкан е подходящата за тях среда.

Ние трябва да се борим да възвърнем потенциала на всяка пръчка да се събере в сноп(перефразирам действията на Левски в думи).А това става,когато открито,ожесточено и с пълни сили предизвикаме врагове Едно,Две и Три.
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 20.6.2008, 23:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



За пръчките и снопа.
Точно затова отдавна поддържам концепцията, че не е важно кой в какво вярва, каква му е политическата принадлежност или симпатия, важното е да е добър българин, да иска доброто на България и да милее истински за народа си и българското.
Всичко останало си го изповядвайте и милейте за него, но го оставете на втори план.
не казвам - забравете го, защото вяра и символ-верую не се забравят и не трябва да се забравят.
Но първото, което ще върже снопа и ще направи пръчките силни, е българското.
Иска ми се да не се делим. Не се получи по други форуми, страхувам се, че не се получава и в този...


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.6.2008, 23:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Пламен Пасков @ Jun 20 2008, 11:00 PM)
За пръчките и снопа.
Точно затова отдавна поддържам концепцията, че не е важно кой в какво вярва, каква му е политическата принадлежност или симпатия, важното е да е добър българин, да иска доброто на България и да милее истински за народа си и българското.
Всичко останало си го изповядвайте и милейте за него, но го оставете на втори план.
не казвам - забравете го, защото вяра и символ-верую не се забравят и не трябва да се забравят.
Но първото, което ще върже снопа и ще направи пръчките силни, е българското.
Иска ми се да не се делим. Не се получи по други форуми, страхувам се, че не се получава и в този...

Не се делим, просто не се смесваме. Има разлика. Комунисти и атеисти, нямат место тука. Тях лично аз, не ги считам за хора, за останалото - не говорим.
Който ги смята, за хора, т.е. за Българи, да се единява с тях, да прави, каквото си поисква. Тук няма делене, просто, който е останал да пише в тоя Форум и не се е самопогребал, значи споделя Идеите му в една или друга степен. Другото е без значение. Но да се видоизменят Идеите и да се правят компромиси, за да се стиковаме или смесваме с някого, това няма да стане. Просто няма начин.
Самите Идеи във Форума са филтър - филтрират и тези, които не могат да ги споделят си отиват.
Нещата са твърде прости и не знам точно за какво се оплакваш. Нали ти самият нямаш проблеми тук?
PMEmail Poster
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Определено интересна теза на Спорт-Здраве..!! Накараме да се замисля, но има едно голямо НО, което не ми се вързва с останалото....!!! Докато сме се обърнали навърте в себе си и възвръщаме потенциала си, какво да правим с дебелия дето ни го набиват в същото време...?!! Защото нещата вече почти са сведени само до физическото оцеляване на нацията (ако е останала такава)...!! Духът го няма, защото го няма Божия порядък...!!! Липсват проводниците му на земята...!! Липсват на хората, защото човеци вече почти не останаха... Няма го ЛИДЕРА... Няма го ЗАКОНА... Няма я ЖИВАТА ПАМЕТ... Разчитаме само на генетичната такава, а тя злинява и закърнява....
PM
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Наистина,нещата отдавна са изпуснати и надеждата е от малкото останали ориентири.Моята надежда е,че когато врагове Едно,Две и Три срещнат съпротива,нашия задник ще спре сам да си разтваря бузите,което е достатъчно голямо затруднение за големия.В цялата медицина няма случай,когато микробите са били избити,без тъканта да е била излекувана.

Друга моя надежда е,че помощ все пак ще дойде,защото все пак не сме сами.Имаме приятели,но те виждат един неконтролируем алкохолик и развратник,който не иска и да чуе за тях.Колкото и да се съчувства на такъв човек,няма смисъл да му се помага.
Ако поне успеем да се концентрираме върху истинските врагове,може би това ще бъде искрата на второ,модерно Априлско въстание.

Колкото до Живата памет - ето на,аз я търся.Нито съм единствен,нито имам най-голям успех в търсенето.Когато Живата памет бъде преоткрита,тя в самото начало ще е едновременно откритие и ще разполага с досаттъчно поддръжници,в това съм убеден.Но това няма да се случи,преди да има почва,в която паметта да пребивава.

И ако скоро не се предизвикат и атакуват нещата,отравящи почвата,всичко ще се токсифицира безвъзвратно.



Трябва да се подхванат окултните специални групи,които въздействат чрез отделни хора на маси от хора.Трябва да бъдат разобличени,преследвани и изгонени по най-бързия и успешен начин.
Трябва да се локализират всички психотронни генератори,като се почва от местата с гъсто население и големи сбирки на хора и се достигне до най-закътаните места.След това трябва да бъдат изключени и разучени и повечето - унищожени.
Трябва масовите психо-програми - цялата телевизия,киното,всяко явление на модата да бъдат ампутирани от дневния бит.Общественото мнение трябва да бъде детронирано,защото то е троянският кон в най-главната програма - общият модел за обществено поведение и мислене.

Всичко трябва да бъде изпълнено в синхрон.Да има хора,занимаващи се с общата дейност,както и специализирани дейци във всяка от трите цели.


Постепенното справяне с тези врагове ще даде като резултат постепенното повдигане на добродетелта на нацията.Оттам нататък всички действия на паразитите като ДПС,евреите и други нищожни телца ще бъдат изключително спънати,докато не изчезнат заедно с постепенното изцеление на цялостната ценностна система на народа.
Оттам индивидите поемат битката за вътрешния си свят,а Търсещите и Творците -своите пътища към сформирането на снопа.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



но те виждат един неконтролируем алкохолик и развратник,който не иска и да чуе за тях.Колкото и да се съчувства на такъв човек,няма смисъл да му се помага.
.................................................................

Много тежки обвинения отправяш!
Разсъждаваш доста правилно,но от позиция на младостта си и факта,че не си имал житейска съдба,която да постави на изпитание жизнените ти сили,физиологичните функции на организма ти,сблъскани със силата на ума и убежденията ти!!!
Някъде Ангел каза,че всеки един от нас може да бъде пречупен.Ако се ПОЧУВСТВА сам.Ако не усеща подкрепата на съидейниците си.Пак стигаме до снопа.Виновна ли е една от пръчките че повече е била брулена от вятъра,че е расла на скалисто място и все пак се е извисила над другите,в сремежа си към Небето?!Не е ли по-добре да поставим тази пръчка в средата на снопа,за да я защитим макар и късно?
Разочароваш ме,Спорт!Всеки може да бъде пречупен,и в случая ти помагаш за едно такова пречупване.Само не зная дали си наясно за чие пречупване помагаш-неговото или...
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Идеята има чудното свойство да обединява млади и стари,здрави и недъгави,пиещи и въздържатели...Помисли върху това.Не удряме ли Идеята право в съцето като почваме с тези нападки?
Нашата Идея е обратно пропорционална на римското /или еврейско,ако искаш/ "разделяй и владей"...
PM
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Радващо е, че Спорт-Здраве е прочел доста от материалите в този сайт и в сайта и форума на Хнет. Радващо е, че е открил за себе си тези три точки, в които са описани причините(част от тях, разбира се) за състоянието на България, дано и други да се убедят в тях smil4334ad1724132.gif Радващо е и това, че е откровен, затова Мещер, не му се сърди. Това си е негово мнение и само той отговаря за него.
Спорт-Здраве, тези три точки се знаят отдавна и какво от това? Имаш ли идея как практически да бъдат неутрализирани? Нямаш или поне в тази тема не го казваш. Може би беше по-правилно всичко това да го напишеш в темата на Пламен "Изход", защото ти всъщност търсиш изходът от трите точки. Да, ама не. За теб беше по-важно да пуснеш 25-ия кадър на иронията към хората тук, правиш го още в заглавието " О,скъпи мои борци, и творци сред вас" smil3dbd4dbc14f3f.gif Наистина весело, повярвай ми!
PMUsers Website
Top
Публикувано на: 21.6.2008, 10:53
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Аз по принцип много трудно се сърдя но виждам,че Спорт почва да гледа нещата от друг ъгъл,или идея...И се питам сам ли е стигнал до другия "ъгъл"сам или...
За 25-тия кадър си прав.
Само дето някои все не могат да разберат,че ние виждаме първо него и то веднага.
PM
Top
NaKonete
Публикувано на: 21.6.2008, 11:09
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 1 545
Дата на регистрация: 16-June 08



Ще си позволя да се включа...

Нека намерим общото между нас!

И по-конкретно:
Живея в София. Тази пролет изпитвах невероятен натиск!!! И хората около мен бяха подтиснати много! Същевременно като излезеш от София - лекота! Веднъж дори по пътя нагоре към Витоша, малко над Драгалевци (съвсем малко над София), започнах да усещтам облекчение на натиска! Особено силно беше въздействието по абитурентските балове. Сега е малко поохлабено. Ако някой има впечатления моля да ги сподели....

Та психо атаките са факт за мен! И са една от основните причини хората да не проглеждат.

Погледнато градивно, когато има нещо да се върши, нещата стоят така за мен:

1. Определям проблемите. Какво не ми харесва?
2. Какво от това, което не ми харесва е най-важно да променя?
3. Оставям маловажните неща за после.
4. Правя план за оправяне на важните неща.
5. Изпънявам плана. Коригирам в ход грешките в него.

Не съм аз, който може да каже - ей това е най важно!
Това обаче трябва да се реши. Грешки винаги са възможни. Ако се страхуваме от грешки, никога няма да тръгнем. И не трябва да се обвиняваме един-друг за грешките. Плътно гръб до гръб в кръгова отбрана! Всяко колебание може да струва живот.

Някъде прочетох, каква е била една от много силните страни на Българската организация на обществото и войската:
Всеки един е можел да бъде водач или воден - в зависимост от условията. Когато види, че има друг, по-изявен - отстъпва водачеството. Когато види, че няма кой друг да поведе - застава отпред.
Примери за това - много в нашата история. Май последно препрочетох историята с Волов и Бенковски.

И така:
Давайте да се обединяваме, нямаме какво да делим.

PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 21.6.2008, 13:17
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Аз не отправям обвинения,Мещер,а констатации.Няма вече място за романтизъм и аз искрено изписвам тук личното си мнение,сформирано не откъде да е,не от форуми и материали,а от улиците и тълпата.
За кого се бори един родолюбец сега? В полза на кого работи Идеята в крайна сметка? Времената са толкова сериозни,че на родолюбеца тепърва му предстои да изнамери в сърцето на простака онзи човек,когото обича,и да го издигне над простака,за да има за какво да се бори.Един модерен родолюбец тепърва трябва да си намери каузата в лицето на реално съществуващите хора.
Защото,Мещер,един форум пролет не прави.Нито два форума.Нито няколко хиляди човека,ако те не осъзнават,че не за физическото е битката.
По улиците се шири плиткост,простотия и незаинтересованост.В лицето на всеки обикновен човек Идеята е разгромявана от идеята за бира и за скара.Всеки,като изключвам "грандиозната" бройка Духовити хора,тича по млади момиченца с къси полички и дискотеки,където има повече бира и скара.

Мещер,каквото и да направиш,тази тълпа от свои ще те прегази.Докато на тази тълпа от свои не й се помогне адекватно,за да се промени,тя винаги ще бъде еничарска тълпа.


Не обвинявам никого,че е пречупен,най-малкото защото такава битка никога не се е състояла - днешните млади,които дори романтизмът ти изпуска от полезрение,са насочвани в нужната за кукловодите посока още от първите им месеци.
Нека пречупените не бързат да се извиняват с факти като тези,че всеки може да падне и самотата винаги може да победи човека.Самотата е просто страх от това да си жив,както е казала силната мисъл на един чужденец.Битката със самотността не се води извън и не включва приятели и хора,тя се води вътре и не е свързана с никой друг,освен със самотния.

Не обвинявам никого,ако все още има някой,който да не възприема констатацията на истинското положение като нападка.




Да,има 25-ти кадър в първия ми поуст,Миро.И той гласи,че всички борци, Духовити хора, бунтари и Творци на новото са ми безкрайно скъпи,но че според мен попадат в мрежите на диверсия.
Нямам цялоста идея как да се развие борбата срещу враг номер Едно,Две и Три,както съм ги нарекъл за себе си,но каквато и да е борбата,тя несъмнено ще премине през първия етап на информирането.
Според мен Новите информационни среди трябва да обърнат главната част,съсредоточието на вниманието си,към
- окултните адепти и техните групи,инфилтрирани в ключовите социални среди и ежедневно екзекутиращи малкото останала добродетел и съзнание на масата хора
- психо-генераторите из всички градове и местата със засилено човешко присъствие.
- промивките на съзнанието и филтрирането на ценностната система от страна на цялата телевизия,без изключения и от страна на модата,насаждана чрез окултните групи.

Без прекъсване на токсичните потоци към почвата,тя нама да има сили да се пречисти сама.За Идеята,Мещер,няма почва в момента.
Веднъж,когато отравянето на съзнанието се намали или секне,личността и Българинът ще започне да гради доброто в себе си и ще започне да търси снопа.
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 21.6.2008, 14:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Спорт-Здраве @ Jun 21 2008, 01:17 PM)
Аз не отправям обвинения,Мещер,а констатации.Няма вече място за романтизъм и аз искрено изписвам тук личното си мнение,сформирано не откъде да е,не от форуми и материали,а от улиците и тълпата.
За кого се бори един родолюбец сега? В полза на кого работи Идеята в крайна сметка? Времената са толкова сериозни,че на родолюбеца тепърва му предстои да изнамери в сърцето на простака онзи човек,когото обича,и да го издигне над простака,за да има за какво да се бори.Един модерен родолюбец тепърва трябва да си намери каузата в лицето на реално съществуващите хора.
Защото,Мещер,един форум пролет не прави.Нито два форума.Нито няколко хиляди човека,ако те не осъзнават,че не за физическото е битката.
По улиците се шири плиткост,простотия и незаинтересованост.В лицето на всеки обикновен човек Идеята е разгромявана от идеята за бира и за скара.Всеки,като изключвам "грандиозната" бройка Духовити хора,тича по млади момиченца с къси полички и дискотеки,където има повече бира и скара.

Мещер,каквото и да направиш,тази тълпа от свои ще те прегази.Докато на тази тълпа от свои не й се помогне адекватно,за да се промени,тя винаги ще бъде еничарска тълпа.


Не обвинявам никого,че е пречупен,най-малкото защото такава битка никога не се е състояла - днешните млади,които дори романтизмът ти изпуска от полезрение,са насочвани в нужната за кукловодите посока още от първите им месеци.
Нека пречупените не бързат да се извиняват с факти като тези,че всеки може да падне и самотата винаги може да победи човека.Самотата е просто страх от това да си жив,както е казала силната мисъл на един чужденец.Битката със самотността не се води извън и не включва приятели и хора,тя се води вътре и не е свързана с никой друг,освен със самотния.

Не обвинявам никого,ако все още има някой,който да не възприема констатацията на истинското положение като нападка.




Да,има 25-ти кадър в първия ми поуст,Миро.И той гласи,че всички борци, Духовити хора, бунтари и Творци на новото са ми безкрайно скъпи,но че според мен попадат в мрежите на диверсия.
Нямам цялоста идея как да се развие борбата срещу враг номер Едно,Две и Три,както съм ги нарекъл за себе си,но каквато и да е борбата,тя несъмнено ще премине през първия етап на информирането.
Според мен Новите информационни среди трябва да обърнат главната част,съсредоточието на вниманието си,към
- окултните адепти и техните групи,инфилтрирани в ключовите социални среди и ежедневно екзекутиращи малкото останала добродетел и съзнание на масата хора
- психо-генераторите из всички градове и местата със засилено човешко присъствие.
- промивките на съзнанието и филтрирането на ценностната система от страна на цялата телевизия,без изключения и от страна на модата,насаждана чрез окултните групи.

Без прекъсване на токсичните потоци към почвата,тя нама да има сили да се пречисти сама.За Идеята,Мещер,няма почва в момента.
Веднъж,когато отравянето на съзнанието се намали или секне,личността и Българинът ще започне да гради доброто в себе си и ще започне да търси снопа.

Приятелю (за мен ще си останеш такъв), напредъка в духа е невъзможен без ВЯРА...!!! Прозренията ти са дълбоки и верни, но са плод на собствената ти ОБЕЗВЯРЕНОСТ (нова дума)...!!! Надраснал си връсниците си и повечето от по-големите (на години) от теб, но си загубил вярата си....!!!! Тук не става дума за романтизъм, НЛП, магия или психотронни влияния...!! СТАВА ДУМА ЗА ВЯРА...!!! За да се материализира нещо в матерялния свят, то първо трябва да се проектира в астрала, а затова се изисква ВЯРА...!!! Много си прочел... Много си мислил, но къде остана вярата ти...?!!! Как ще събудиш човешкото у тълпата, ако не вярваш във нея...?!!!! Упреците ти към Елтимир, не са ли самоизвинения за загубената вяра..?!! Знам през какво си преминал, но не мисля, че затова вина има Ангел - че се е напил или изчукал някой...!! Ангел не е такъв какъвто ти се е искало (и искрено си вярвал, че е) да бъде..!! Той няма вина за собствените ни заблуди...!! В началото и аз мислех като теб...!!! Вярвах, че съм открил извора от който искам да пия, но в последствие се оказа, че задачата ми е съвсем друга...!! Ангел е като всеки един от нас с единствената разлика, че знае малко повече в определени аспекти...!! В други повече знам аз, в трети ти, в четвърти други... Това е снопа за който говориш... Това е смисъла му...!!! Снопа е невъзмовен без вяра обаче..!!!
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 21.6.2008, 14:31
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Не съм намесвал Ангел по никакъв начин в поустовете си до сега.

В последстиве разбрах,че думите ми,отправени към тълпите,не звучат добре и наистина съм създал двусмислица.Исках да метафоризирам народа и неговите съюзници като човек и неговите приятели.Исках да намекна на ефекта на старото Априлско въстание,и че новото Априлско въстание трябав да бъде на ниво борба с пороците на народа.
Съграсен съм,че сякаш съм говорел на себе си и метафората съм разбрал само аз.

Искрено се извинявам на засегнатите и онези,които съм обидил поради неизяснаване,и особена на Ангел,когото не съм искал да спомена или намекна по никакъв начин.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (5) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020